Адізес Іцхак

Адізес Іцхак
Іцхак Калдерон Адізес (22 жовтня 1937 р., Скоп 'є) – один із провідних світових експертів у сфері підвищення ефективності бізнесу й урядової діяльності шляхом внесення кардинальних змін, що не породжують безладу та деструктивних конфліктів.

За останні 35 років доктор Іцхак Адізес працював із багатьма провідними комерційними організаціями по всьому світові. Консультант з політичних питань при урядах багатьох країн. Доктор Адізес є засновником та генеральним директором Інституту Адізеса – організації, що спеціалізується на керуванні змінами. Інститут має філії в США та в 14-ти інших країнах світу.

Протягом тридцяти років був штатним викладачем Школи менеджменту Андерсена при Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі й працював як запрошений викладач у Стендфордському й Колумбійському університетах, а також у Єврейському університеті Єрусалима та Тель-Авівському університеті. Доктор Адізес має ступінь PhD і MBA Колумбійського університету, Бакалавра гуманітарних наук Єврейського університету Єрусалима.

Зараз займає пост директора Інституту Адізеса, читає лекції у більш ніж 50-ти країнах світу. Роботи доктора Адізеса опубліковані в таких відомих журналах, як  «Fortune»,  «New York Times»,  «London Financial Times» та   «World Digest».

Автор більше десятка книг, перекладених на 31 мову. Книга І. Адізеса «Управління життєвим циклом корпорації» вважається класичним посібником з теорії управління, й була обрана як одна з 10-ти найкращих бізнес-книг у «Library Journal».

Один з найпрестижніших американських журналів «Executive Excellence» включив Іцхака Адізеса до рейтингу «100 найкращих консультантів у сфері лідерства». Методологія Адізеса застосовується по всьому світі у таких компаніях, як  «Coca-Cola»,  «Bank of America»,  «Volvo»,  «Visa Group» тощо.
-